24
044 333 33 33

Міський

Головна Послуги Техдопомога в дорозі

Техдопомога на дорозі у Києві

спосіб застосування та вартість послуг

Швидка подача евакуатора по Києву та області

Вартістьвід 400 грн
Час очікуваннядо 30 хв
Викликати евакуатор
Техдопомога на дорозі у Києві

Великий автопарк автомобілів технічної допомоги у Києві гарантує швидкий приїзд профільних фахівців та вирішення проблем із несправностями у найкоротші терміни.

У перелік послуг автомайстра входить:

  • відкриття дверей автомобіля у разі їхнього блокування або, якщо водій випадково забув ключі в салоні
  • підвезення палива
  • заміна несправних елементів електронної системи
  • ремонт гальмівної або паливної системи
  • усунення несправностей ходової частини
  • дрібний ремонт агрегатів
  • заміна витратних матеріалів (масло, фільтри, патрубки, хомути)
  • заміна проколотих або деформованих внаслідок механічної дії коліс
  • заряджання акумуляторної батареї, що розрядилася

А також інший дрібний терміновий ремонт, який допоможе повністю відновити функціональність авто або дозволить йому самостійно дістатися сервісного центру.

Як викликати техдопомогу на дорозі?

Для отримання оперативної допомоги на дорозі оператору екстреної служби необхідно детально описати ситуацію та основні ознаки технічної несправності. До Вас приїде профільний майстер із необхідним технічним оснащенням. Якщо причина поломки незрозуміла, наш фахівець може провести діагностику для точного виявлення несправних деталей, вузлів чи систем. Допомога в дорозі — простий та зручний спосіб недорого, без зайвих зусиль продовжити свій шлях.

Існують обставини, коли швидкість усунення неполадок критично важлива. Наприклад, у разі транспортування товарів, що швидко псуються, або якщо від зриву термінів поставки компанія зазнає великих збитків. Якщо автомобіль застряг на безлюдній дорозі без можливості звернутися за допомогою до інших водіїв — ризики втратити багато часу дуже великі.

Техдопомога на дорозі: вартість послуг

Звернувшись до спеціалізованої служби Експрес-Евакуатор, ви отримаєте грамотну техдопомогу на дорозі у дуже короткий термін на доступних умовах для всіх категорій водіїв. Викликати технічну допомогу обійдеться клієнту від 300 грн. Кінцева ціна буде залежати від складності ремонту, що виконується автомайстром, вартості витратних матеріалів та деталей тощо.

044 333 33 33