24
044 333 33 33

Міський

Головна Послуги Кран-маніпулятор

Кран-маніпулятор у Києві

спосіб застосування та вартість послуг

Швидка подача евакуатора по Києву та області

Вартістьвід 400 грн
Час очікуваннядо 30 хв
Викликати евакуатор
Кран-маніпулятор у Києві

Кран-маніпулятор — це розповсюджений тип евакуатора з платформою та крановою установкою. Використовується для виконання складних вантажних робіт у важкодоступних місцях. Завантаження може виконуватися навіть із паралельного евакуатору положення — у тісному припаркованому ряду можна без проблем підняти та завантажити автомобіль.

Область застосування крана-маніпулятора

  • завантаження на платформу машин із сильними пошкодженнями. Наприклад, автомобілів без коліс, з КПП, що вийшла з ладу, із заблокованими колесами
  • завантаження та перевезення механізмів, нездатних пересуватися дорогою самостійно. Наприклад, моторних човнів, катерів, водних мотоциклів та ін.
  • встановлення на колеса машин, що перевернулися (без значних пошкоджень)
  • витягування транспортних засобів з кювету
  • завантаження та транспортування вантажів. Наприклад, малих архітектурних форм, генераторів, палет, будматеріалів, бетонних плит, невеликих кіосків, колод та ін.

Кран-маніпулятор у Києві: вартість послуг

Оформлюючи замовлення крана-маніпулятора, важливо правильно вказати вагу і розмір вантажу. Це допоможе фахівцям зробити правильний вибір необхідної спецтехніки. Кожен гідравлічний кран має межу вантажопідйомності.

Послуги крана-маніпулятора коштують дорожче за евакуатор-платформу. Однак і перелік робіт, які здатний виконати механізм, значно ширший. Крім того, для керування даною спецтехнікою потрібен висококваліфікований спеціаліст з відповідним досвідом роботи. Виклик коштує тих грошей, які потрібно буде сплатити. Вартість виклику цього типу евакуатора від 800 грн.

044 333 33 33