24
044 333 33 33

Міський

Головна Послуги Евакуатор-платформа

Евакуатор-платформа у Києві

спосіб застосування та вартість послуг

Швидка подача евакуатора по Києву та області

Вартістьвід 400 грн
Час очікуваннядо 30 хв
Викликати евакуатор
Евакуатор-платформа у Києві

Евакуатор-платформа — це найпоширеніший і найпопулярніший вид евакуаторів у місті. Вони універсальні й маневрені, а вартість їхніх послуг максимально лояльна для клієнтів. Кузов евакуатора-платформи виконаний у вигляді майданчика, на який по апарелях, що висуваються, самостійно заїжджає транспорт, що евакуюється.

Серед переваг евакуатора-платформи варто відзначити: високу швидкість завантаження, безпечний та комфортний рух. За потреби можна задіяти додаткове обладнання — трос, підкати, ремені та ін.

Область застосування евакуатора-платформи

  • для перегону нових автомобілів без пробігу
  • для транспортування автомобілів після ДТП у разі незначних пошкоджень
  • для перевезення будь-яких вантажів. У цьому випадку завантаження на платформу здійснюватиметься самим підприємством. Наприклад, у порту чи на складі.

Евакуатор-платформа у Києві: вартість послуг

Ціна послуг евакуатора-платформи залежить від відстані, на яку необхідно буде перевезти транспорт, використання додаткового обладнання під час завантаження та інших факторів. Звертаючись за допомогою до Експрес-Евакуатора, Ви обираєте найбільший та найнадійніший автопарк евакуаторів, довіряєте свій автомобіль професіоналам з багаторічним досвідом роботи. Вартість виклику евакуатора-платформи від 400 грн.

044 333 33 33