24
044 333 33 33

Міський

Головна Послуги Вантажний евакуатор

Вантажний евакуатор у Києві

спосіб застосування та вартість послуг

Швидка подача евакуатора по Києву та області

Вартістьвід 400 грн
Час очікуваннядо 30 хв
Викликати евакуатор
Вантажний евакуатор у Києві

Вантажний евакуатор використовують для вирішення завдань будь-якої складності, пов'язаних із великогабаритним і великоваговим транспортом.

Причини для виклику вантажного евакуатора — поломка, коли машина не може зрушити з місця (наприклад, якщо неможливо завести мотор) або ДТП. У разі дорожньо-транспортної пригоди вантажна машина може бути перевернута, заважатиме проїзду. Залежно від ситуації та ступеня пошкоджень, фахівці приймають рішення про спосіб транспортування та вид евакуатора, який необхідно використовувати.

Існує три способи евакуації вантажівок:

  • жорстка зчіпка. Вид буксира з жорстким кріпленням, що не згинається. Застосовується при незначних пошкодженнях вантажівки
  • за допомогою часткового завантаження. Коли передня частина вантажівки підіймається за допомогою траверси, а задні колеса котяться дорогою
  • на платформі

Область застосування вантажного евакуатора

  • допомога важкому транспорту — вантажним автомобілям, автопоїздам, бульдозерам чи кранам
  • транспортування автофур, пасажирських автобусів та вантажівок
  • для витягування важкого транспорту з кюветів

Вантажний евакуатор у Києві: вартість послуг

Найдешевше евакуювати вантажний транспорт методом жорсткої зчіпки. Якщо транспортний засіб довелося підіймати, використовувати кран або лебідки — сума оплати послуг збільшується. Повне завантаження вантажівки — також досить дорогий спосіб транспортування.

Чим вище вантажопідйомність — тим дорожча ціна послуги. Точна вартість залежить від типу вантажного евакуатора та відстані, яку необхідно подолати.

Чекати та економити на послугах вантажного евакуатора вкрай небажано. Затримка руху, яку може спричинити зламаний важкий автотранспорт у місті, спричинить пробки. Чим швидше приїде вантажний евакуатор — тим краще. В іншому випадку вирішити проблему з транспортуванням буде значно складніше і довше.

Вартість послуг вантажного евакуатора від 1000 грн.

044 333 33 33